Back to question Answer 1 of 1

One cent of land costs one cent. That's why it's one cent of land. If it were two cents of land then it would cost 2 cents. You're not very bright, are you?

Liked this answer? Tell your friends about it
Add Your Comment (or add your own answer)
Insert: